Roślinne święto Wawrzynek x Studio W19 / 20.06.2019

🌞 Z okazji zbliżającego się Pierwszego Dnia Lata zapraszamy Was na przyjemne wydarzenie, podczas którego będziecie mogli:

🌿 wymienić się roślinami doniczkowymi
🌿 wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Piotr Skawiński aka ave_vegan
🌿 spróbować wegańskich pyszności od droga przez mąkę
🌿 i wspólnie z nami zainaugurować działalność Roślinnego Oddziału Ratunkowego WAWRZYNEK!

Zapraszamy wszystkich: teoretycznych miłośników roślin, czyli „lubię, podoba mi się to, ale nie mam/nie wiem od jakiego kwiatuszka zacząć swoją ogrodniczą przygodę”, domorosłych florystów pasjonatów oraz profesjonalistów, którzy lubią dzielić się wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu dżungli małych i tych całkiem sporych 🌱🌴🌿🌺.

Poniżej kilka bardzo prostych zasad i próśb, o których respektowanie bardzo Was prosimy:

🌵 Na wymianę przynosimy roślinki zdrowe. Nie chodzi tu o podeschnięty listek czy złamaną gałązkę, ale bardzo nam zależy, abyście upewnili się, że Waszych zielonych przyjaciół nie nękają szkodniki, grzyby i inne paskudy. Jeśli tak się dzieje – zrób zdjęcie, chętnie w miarę możliwości podpowiemy co robić, ale roślinkę zostaw w domu!

🌵 Prosimy także o to, żeby kwiaty, które przybędą razem z Wami nie były zakupione specjalnie na tę okazję chwilę wcześniej. Chcielibyśmy uniknąć sytuacji, w której ktoś wróci do domu i po krótkim czasie okaże się, że coś jest nie tak, a wszyscy wiemy, że tak może się zdarzyć.

🌵 Wymiana nie obejmuje sadzonek i cebulek.

Teraz kilka spraw odnośnie Wawrzynka, czyli o co tu w ogóle chodzi?🤔

🌸 Sprawa jest bardzo prosta: jeśli wyjeżdżasz, a Twoimi przyjaciółmi nie ma się kto zająć – od tego jesteśmy my! Maksymalny okres przechowania wynosi 2 tygodnie, jeśli po tym czasie się po nią nie zgłosisz przekażemy ją dalej w świat.

🌸 Jeśli nie możesz sobie poradzić z pielęgnacją jakiegoś okazu albo po prostu chcesz się go pozbyć z innych przyczyn – również jesteśmy dla Ciebie!

🌸 Chętnie pomożemy ze wszelkimi schorzeniami, ale jeśli obawiasz się, że Twoją monsterę męczą ziemiórki, wyślij nam zdjęcie, w miarę możliwości służymy pomocą i radą, ale sami mamy kwiaty, a ostatnią rzeczą, której chce każdy posiadacz zieleni są robaczki 😓.

🌸 Każdego przybysza opisujemy, imieniem oraz jeśli wyrazisz na to zgodę numerem kontaktowym w razie jakichkolwiek problemów.

🌸 Ze względu na ograniczone miejsce bardzo prosimy, żebyś nie przynosił/a na raz więcej niż 3 egzemplarze.

Będzie muzyka, będzie przyjemnie, zapraszamy od 12:00, wymiana roślin potrwa do godz. 21:00. Nie wstydźcie się, wpadnijcie chociaż na chwilkę!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *